Akbank Müşteri Temsilcisine Ulaşma Labirenti!

Hicran G. |

Müşteri hizmetlerini aradığımda temsilciye bir türlü bağlanamıyorum defalarca başa dönüp duruyor. Operatör ona bas buna bas bu problemi hallederseniz çok güzel olacak boşu boşuna saatlerce bizi ulaşmak için hatta bekletiyorsunuz. Telefonda yarım saat geçiyor bağlanmak bir tarafa telefon ekstra ücret yansıyor. Operatörünüze direk şu tuş müşteri temsilcisine bağlanır diye yer verseniz sorun ortadan kalkacaktır. Koskoca bankasınız telefonda müşteriye cevap verecek personel ve çözülebilir problemi ortadan mı kaldıramıyorsunuz?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  15:52

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 06/10/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 05 Ekim
  14:49

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi