17 Eylül 2014

Akbank Müşteri Temsilcisine Ulaşıp Derdimizi Anlatamıyoruz.

Akbank'a ait kredi kartı borcumu İnternet bankacılığından eft yaparken yanlışlıkla aynı bankaya ait eskiden kullandığım ve iptal edilmiş karta göndermişim. Şimdi bunu müşteri temsilcisi ile görüşüp düzeltmek istiyorum ama müşteri temsilcisine ulaşmak ne mümkün.

En son başka menülerden müşteri temsilcisine bağlandım. derdimi anlattım o da başka birine bağladı. (her bağlanma yaklaşık yarım saat sürüyor. yeni bağlandığım hanıma da derdimi anlattım anlamadan beni kredi kartı menüsüne yönlendirdi. Orası da malum şu kadar borcunuz var falan filan. Şimdi ikide bir robot arıyor borcunuzu ödememişsiniz diye. Karşımda adam yok ki derdimi anlatayım. Kısacası müşteri temsilcisine ulaşamıyorum.

Metin 505 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi17 Eylül 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön