26 Nisan 2013

Akbank Müşteri Temsilcisine Ulaşamıyorum!

Kredi onay sürecinin niye bu kadar uzadığını ve durumunu öğrenebilmek için işi gücü bırakıp günümü bankaya ulaşmaya çalışmakla geçirdim. Şube personelinize ulaşmak imkansız telefonlara çıkmıyorlar yada konuşmaya tenezzül etmeyip ilerden sesleniyorlar. Şikayet edelim diyoruz Telefonla bir şikayet veya öneri zaten ulaştıramıyoruz.

Telefon bankacılığını aradığımız zaman hemen annemizin kızlık soy adını soruyorlar ne alaka ben şikayette bulunmak istiyorum onlar annemin kızlık soyadının peşindeler. Eşim platinum kart sahibi, VIP hattını arıyor personelinizden bir azar işitmediğimiz kalıyor. Bize görece kavramını öğretmeye çalışıyor.

Banu 32 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi26 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön