Akbank Müşteri Temsilcisine Ulaşamıyorum!

Kasım İ. |

Yaklaşık 35 dakikadır müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışıyorum ve 35 dakikadır şu an tüm müşteri temsilcilerimiz diğer müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Lütfen bekleyiniz mesajını dinliyorum, 1 saat daha beklememek için karşımda bir muhatap bulabilme ümidimi keserek telefonu kapattım, çok merak ediyorum 444 25 25 numaralı Akbank Müşteri Hizmetleri'nde sadece bir müşteri temsilcisi mi hizmet vermektedir?

Müşterilerinizi bu şekilde mağdur etme hakkınız yok, Bankacılık sektöründe çalıştığım birçok banka var ve sadece 2-3 dakika içinde karşımda bana yardımcı olacak bir temsilci ile istediğim hizmeti birkaç dakikada alıyorum, fakat Akbank çok kalitesiz bir hizmet sunuyor müşterilerine.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mart
  17:59

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi