Akbank Müşteri Temsilcisine Bağlanamıyorum!

Emre S. |

Yok, müşteri temsilcisine ulaşmanın bir yolu yok! "Akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz" demişsiniz lakin ben o an acil olarak size ulaşmak istiyorum. Anlık olarak ihtiyacımı gideremiyorsanız ne anlamı var?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Mart
  11:28

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 17/03/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 16 Mart
  12:11

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi