Akbank Müşteri Temsilcisi Sorunu Çözmeden Telefonu Kapattı!

Ferat D. |

Adıma kayıtlı kredi kartımdan 23.06.2013 günü saat 23:10 sıralarında Hepsiburada.com alışveriş sitesinden yapmış olduğum alışveriş sırasında bankanın sisteminden kaynaklanan hata nedeniyle sipariş tamamlanamadığı için sipariş iptal oldu. Ancak Akbank' tan bana 75.95 TL alışveriş yaptığım mesajı geldi.

Banka ve hepsiburada.com müşteri temsilcileriyle görüştüm ve her ikisi de birbirine atıyorlar. En son Hepsiburada.com' dan sitelerinin hesabına para gelmediği için parayı Akbank' tan alacağım şeklinde mail geldi ve 03.07.2013 günü saat 01:51 de bankanın müşteri temsilcisini aradım ve durumu anlattım. M. isimli temsilci siteyle görüşün bizimle sorunu çözemezsiniz diyerek telefonu kapattı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Temmuz
  11:56

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi