Akbank Müşteri Taleplerini Umursamıyor!

Ömer Ö. |

618 TL limitli kredi kartı için tahsil edilen 80 TL'lik kart ücretine itiraz olarak gönderdiğim iki mektuba da otomatik olarak verdikleri cevaba göre talep işleme alınıp en kısa sürede bilgi verilecekti. Üzerinden iki ay geçmiş olmasına rağmen hala o en kısa süre dolmadı. Akbank Direkt programında ''İletişim Takibi'' menüsü olmamasına rağmen, banka, itiraza cevaben gönderdiği otomatik SMS ile müşterisini hiç olmayan bir mecraya yönlendiriyor. Kredi kartını verene kadarki tavrıyla tamamen zıt görüntüdeki bu tutum alenen baştan savmacı bir zihniyetin işaretidir.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  10:33

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi