Akbank Müşteri Kaybetmek İçin Elinden Geleni Yapan Banka!

Şükrü S. |

Kredi kartı gecikmesinden dolayı hesabımda bulunan paranın otomatik çekilmesi 6. yıllık müşteri düzenli kredi kartı gecikme faizi ve artı para faizi ödeyen müşterinizi kaybettiniz, teşekkürler! Sizin sayenizde kredi kartı ve internet bankacılığından kurtuldum. Bu arada üç ay içinde ikinci Akbank şikayetim...

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Aralık
  11:15

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 07/12/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 30 Kasım
  11:53

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi