12 Nisan 2013

Akbank Müşteri Hizmetlerine Ulaşmak Çok Zor!

Polis Memuruyum. yaklaşık 10 senedir Akbank ın kredi kartını kullanıyorum. bu 10 sene içerisinde bana 102 TL chip para verdiler. Ayrıca Akbank tan kullanmış olduğum bir çok hizmetten de bir dünya faiz ve masraf ödedim. Hem Akbank ın kredi kartını kullanıyorum. hem bir sürü faiz ve masraf ödüyorum.

Bana 10 senede verdikleri 102 tl chip para, bu sene üyelik ücreti : 85 TL şaka gibi yaa üstüne de 45 dakikadır telefon bankacılığından müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışıyorum derdimi anlatabilmek için bir insana bağlanmaya çalışıyorum ama 45 dakikadır telefona kaydettikleri ses dönderip dönderip aynı şeyleri söylüyor. çıldırmamak elde değil. zorla bırak kullanma kartımızı diyorlar.

Nazif 36 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön