Akbank Müşteri Hizmetlerine Ulaşım Sorunu!

Ahmet Samet B. |

Bugün Akbank müşteri hizmetleri hattı olan 444 25 25'i aradım müşteri hizmetleriyle görüşmek istiyorum dediğim halde beni hale başka bir menüye yönlendiriyor. İşimi dahada zorlaştırıyor 25 dk müşteri temsilcisine ulaşmak için bekledim. Bu halkı kandırmak ve vazgeçirmek için yapılan bir uygulama bence. Bu konudan dolayı şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Kasım
  16:09

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 30.11.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 26 Kasım
  14:24

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi