25 Eylül 2013

Akbank Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Mümkün olsada arama listemi sizlerle paylaşa bilsem. Akbank'ın 5 yıllık maaş müşterisiyim. İş değişikliğim nedeni ( 1 aylık bir süre ) ile başka bir bankaya maaşım yatmaya başladı ancak ilk maaşım yatar yatmaz tamamını Eft yaparak Akbank hesabımı kullanmaya devam etmeyi düşünürken bir anda Eft den ücret alındığını gördüm.

Ben Eft'yi aktif kullanan biri olarak bunu talep ettim, Ataşehir şubesine 3 haftadır çağrım şubeye düşüyor robot karşılıyor, 56 veya 57 ye basın falanca kişiye bağlanmak için yok hiçbir şekilde telefonlara cevap verilmiyor.

Tarafıma dönüş yapılmazsa ay sonu itibari ile tüm otomatik ödeme kayıtlarımı maaş müşterisi hesabıma geçireceğim.

Onur 52 Okunma

Cevaplar

  • Onur01 Ekim 2013

    ARTIK ÇOK GEÇ

  • Akbank Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön