Dorukhan Ç. Teşekkür Mesajı

Firma sorunla ilgili kısa sürede geri dönüş yaptı. Teşekkürler

Akbank Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Dorukhan Ç. |

Kredi kartı sahibiyim. Aylardır kredi kartımı kullanmama rağmen borç çıkmaktadır. Daha önce şubeden senelik kart ücreti dedikleri tutarı ödememe rağmen mart ayına ait 209 TL borç gözükmekteydi. Bu borcun ayrıntılarını öğrenmek için bankamatikten, direktten bilgi edinemedim. Müşteri hizmetlerinde de verilen kısayollar veya sesli yanıtla bir türlü ekstre ayrıntılarını öğrenemedim. Ayrıca canlı bir müşteri hizmeti yetkilisine de defalarca aramama rağmen ulaşamadım. Yani bankaya bir borcum ve ben bu borç neyle ilgili olduğunu bankanın hiçbir iletişim kanalıyla öğrenemiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dorukhan Ç.
  06 Nisan
  08:54

  Firma sorunla ilgili kısa sürede geri dönüş yaptı. Teşekkürler

 • 30 Mart
  12:42

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi