Akbank Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum.

Bayram Can G. |

Akbank müşteri hizmetler 15 dakika hatta bekletti ama bir türlü temsilciye bağlanmadı. Resmen hatta bekletince para kazanıyorlar. İhtiyaç kredisi ve +para kullandım bir kaç sorum vardı ulaşılmıyor sizlere. Çok acil tarafıma cep numaramdan dönüş sağlayın .

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bayram Can G.
  18 Eylül
  10:31

  Hiçbir çözüm üreteceğinize inanmıyorum ayrıca neredeyse her firmanın canlı destek hattı var sizlerde oda yok hatta beklettikçe kazanıyorsunuz ayrıca madem ulaşamıyorsunuz biz sizlere dönüş yapalım cevabı yerine hep bir iyileştirmeye gidicez düzelticez mesajları atıyorsunuz hiç çözüm odaklı değilsiniz ben birdaha bu firmadan kredi kullanmam.

 • Bayram Can G.
  12 Eylül
  16:54

  Hep aynı standart mesajlar bunlar.

 • 12 Eylül
  15:59

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer A. ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi