Akbank Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Murat B. |

2 haftadır telefon bankacılığına ulaşmaya çalışıyorum ve bugün nihayet 23 dakikalık bekleme süresinden sonra ulaşabildim ve nihayet işimi hallettim. Daha önceki girişimlerimde 15 dakika bekleyip kapatıyordum. Demek en az 20 dakika beklemek lazımmış. Bu ay ki telefon dakikalarını Akbank'a harcadık resmen!

Müşteri temsilcisine de durumu aktardım verdiği cevap hatların yoğun olduğuydu fakat her zaman mı yoğun anlamış değilim. Müşteri temsilcisi sayınız az ise artırın efendim bunu da mı biz söyleyelim! Akbanklı hep farklı ise bize bu farkı bu şekilde yaşatmayın! Hep farklı çünkü 1 saat telefonda bekliyor olmasın lütfen.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat B.
  04 Eylül
  22:15

  Bu ve benzeri tüm şikayetlere bankaca verilen standart cevap... Mail adresime de buna benzer bir mail attılar ve tüm dertlerimizden kurtulduk!! Lütfen eğer gerekiyorsa müşteri temsilci sayınızı yoğunluk olan saatlerde (bu saatleri siz biliyorsunuzdur) biraz olsun artırın ki müşteriler yani biz telefonun öbür ucunda ağaç olmayalım.. Teşekkürler

 • 04 Eylül
  16:46

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi