Akbank Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum.

Ugur O. |

Akbank müşteri hizmetlerini aradım bişeyler danışmak için ama ne mümkün sohbet etmekten telefonlara mı bakamıyorlar diye düşünmeden edemedim anlayamadığım neden sizi illaki 5 dakika veya daha uzun süre telefonda bekletmeleri aklıma şunu getirdi. Acaba telekomla iş birliğimi yapıyorlar artık şu bütün bankalar için müşteri hizmetlerine bir çare bulsalar senelerdir bıktım artık onları beklemekten.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ugur O.
  21 Kasım
  14:15

  hep aynı teraneler şikayetiniz incelenmeye alınmıştır falan filan ben bunları istemiyorum kardeşim niye okadar bekletiyorsunuz insanlar bıksında bi daha aramasın diye mi ya bırakın allah aşkına bu sistem bizim ülkemizde oldukca biz adam olmayız ben onu bilirim

 • 18 Kasım
  17:47

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi