Akbank Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum!

Caner G. |

Ben Akbank'ın müşteri hizmetleri departmanı olduğuna inanmıyorum kesinlikle. Yarım saattir telefonda bekliyorum, yine de kimse çıkmıyor 444 25 25 ten. Bende müşteriye hizmet etmememe adı altında hizmet veriyor bu şirket. Tam anlamıyla fiyasko!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Caner G.
  21 Mart
  10:26

  444 25 25 nolu telefonlarından müşteri hizmetlerine ulaşmak hala imkansız gibi bir şey. Şikayeti akbank ın internet sayfasındaki bize ulaşın bölümünden yazdım ve hesabımı kapatıp sms ile bilgi verdiler.

 • Caner G.
  18 Mart
  19:18

  Banka bugün sms ile isteğimin yerine getirilip hesabımın kapatıldığına dair bilgi verdi. Ancak gün içinde yine 444 25 25 ten kimseye ulaşamadım.

 • Caner G.
  18 Mart
  09:02

  Kredi kartı veya kredi satmak için arıyorsunuz ama bize nasıl ulaşamıyorsunuz, biz size ulaşabiliyoruz, sorun nedir demek için arayamıyorsunuz. Bankacılık anlayışınız da müşteri anlayışınızda tam anlamıyla bir fiyasko.
  444 25 25 ten hala kimseye ulaşamıyoruz.

 • 17 Mart
  15:36

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi