01 Şubat 2014

Akbank Müşteri Hizmetleri Yetersizliği!

Hesap kartı şifresi alabilmek için numaranızı aradım ve sorulan güvenlik bilgilerini yanıtladım. Beni müşteri hizmetlerine bağladı çözüme ulaşamadık vs vs.Öncesinde şifre alabilmek kartın geldiği zarfın içindeki yazıyı okuyarak kartımın son 4 hanesini BKSIFRE 4 hane olarak 4**5'e mesaj atmıştım.

Müşteri hizmetleriyle problem yaşayıp şifreyi alamadım sms yoluyla da alamadım. Madem öyle bana gelen sms'te gelen cevabı bana anlatın. Bana sms atın yazıyordu attım fakat şifrem gelmedi param gitti dedim. Benimle şikayet oluşturmadı. S*** isimli Call Center çalışanı hakkında şikayetçiyim bu işin peşini hiç bir şekilde bırakmayacağım ve bu şikayetim kapanmayacak bilgilerinize.

Serkan 173 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi01 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön