29 Mayıs 2014

Akbank Müşteri Hizmetleri Yetersiz.

Akbank'tan çekmiş olduğum bir kredi için bilgilendirme yapılmaksızın hesabımdan uzun vadeli hayat sigortası ücreti kesilmiş olup mailime ödeme alındıktan sonra bilgi verilmiştir. Aradan 3-4 gün geçtikten sonra ayrıca bir mail gelmiş olup yine uzun vadeli hayat sigortası adında farklı bir poliçe numarası görünmektedir. Bunun yanıtını müşteri hizmetleri veremiyor!

Ayrıca Akbank bunu hep yapıyor. Otomatik ödeme talimatı vermeseniz de banka sistemi kafasına göre hesaptan para alıp kullanabiliyor. Müşteri hizmetlerini aradığımızda bu avivasa beyfendi 444 11 11 i arayın denmektedir. Neden sürekli arayıp cep faturamız ayrıca şişiyor? Bankanın dönüş yapmasını beklemekteyim.

Uğur 305 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi29 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön