Akbank Müşteri Hizmetleri Yetersiz.

Uğur B. |

Akbank'tan çekmiş olduğum bir kredi için bilgilendirme yapılmaksızın hesabımdan uzun vadeli hayat sigortası ücreti kesilmiş olup mailime ödeme alındıktan sonra bilgi verilmiştir. Aradan 3-4 gün geçtikten sonra ayrıca bir mail gelmiş olup yine uzun vadeli hayat sigortası adında farklı bir poliçe numarası görünmektedir. Bunun yanıtını müşteri hizmetleri veremiyor!

Ayrıca Akbank bunu hep yapıyor. Otomatik ödeme talimatı vermeseniz de banka sistemi kafasına göre hesaptan para alıp kullanabiliyor. Müşteri hizmetlerini aradığımızda bu avivasa beyfendi 444 11 11 i arayın denmektedir. Neden sürekli arayıp cep faturamız ayrıca şişiyor? Bankanın dönüş yapmasını beklemekteyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Habersiz Sigorta

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Mayıs
  16:56

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi