Akbank Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olmuyor...

Şenay K. |

Bankanın kartını 5 sene önce kullandım bankayı arıyorum şubeye yönlendiriyor. Şubeye gidiyorum müşteri hizmetlerine yönlendiriyor. Daha önce kullandım kartın çekilen kart ücretinin ektresini talep edeceğim.

Hem mail olarak göndermiyorlar hem de sürekli oradan oraya yönlendiriyorlar. O kadar uğraştıktan sonra bana kredi kartınızla alakalı bir bilgi görülmüyor dediler. Kredi kartını kaç sene kullandım ve kaç kere kart ücreti kesildi. Şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şenay K.
  13 Temmuz
  14:49

  Kredi kartı kullanım ücretlerini ekstrelerini mail olarak gönderdiklerini söylüyorlar ama mailde ekte gözükmüyo bana daha gelmesi ve bunu cevaben yazıyorum hala gelmedi açık ve net gönderilsin şikayetçiyim.

 • 12 Temmuz
  09:19

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi