Akbank Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olmuyor!

Orhan S. |

Sim kart değişikliği nedeniyle internet bankacılığını 2 aydır kullanamıyorum. Müşteri temsilcisini aradığımda sim kart blokesinin şubeden veya ATM'den kaldıralabileceğini söylüyorlar fakat yaşadığım ilçede ne Akbank'ın şubesi ne de ATM'si mevcut ve en yakın şube bana 90 km uzakta eğer müşterinin sorununu çözemeyeceklerse neden müşteri hizmetleri var? Bütün bankalar blokeyi müşteri temsilcisi yoluyla kaldırabiliyorken Akbank neden müşteriyi mağdur ediyor?

Etiketler :

İnternet Bankacılığı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  17:25

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 12/06/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 11 Haziran
  17:02

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi