Akbank Müşteri Hizmetleri Telefonu Açmıyor.

Hülya S. |

Akbank'ta bir hesap açtırdım. Daha sonra açtığım bu hesaptan paramı çekmek için gittiğimde neo kartımla para çekemedim. Müşteri temsilciliğini aradığımda, bankanın kendiliğinden bir nar hesabı açtığını ve bu hesapların isteğim üzerine tek hesapta toplanabileceğini ve bu şekilde neo kartımdan para çekebileceğim söylendi.

Lakin her seferinde bu işlemi gerçekleştirmek için görevli diğer arkadaşa aktarıyorlar. Yaklaşık 5-6 defa arayıp her seferinde yarın saat beklememe rağmen bir türlü aktarılmıyor ve işlemim gerçekleştirilmiyor. Reklamlarında Akbank'lı en farklı diye bağırıp duruyorlar farkları bu mu merak ediyorum. Allah'tan bu bankayla uzun bir isim yok yoksa tel. da beklemekten beynimde tümör çıkacak.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ağustos
  16:55

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi