Akbank Müşteri Hizmetleri Telefonda Bekletiyor.

Demet K. |

Akbank müşteri hizmetleri kadar fiyasko bir müşteri hizmetleri daha görmedim, sürekli kendi kafalarına göre davranıyorlar. Yarım saat telefonda bekletip bakmıyorlar, hiçbir işimi halletmiyorlar, birde aramadan ihtar gönderdiler. Ben hakkımı nasıl arayabilirim ya, çok ama çok şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ağustos
  16:06

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 17.08.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Demet K.
  25 Ağustos
  13:52

  Birde rica ediyorum kafalarına göre arayıp insanları taciz etmesinler. Teşekkürler...

 • 17 Ağustos
  10:14

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi