Akbank Müşteri Hizmetleri Sorunları.

Ahmet G. |

07 Mart 2016 tarihinde kayıp kart nedeniyle yaptığım yeni kart başvurusu bugüne kadar sonuçlanmadı ve yeni kartım hala elime ulaşmadı. Müşteri hizmetlerini kartın akıbeti için aradığımda ise 10 dakika hatta bekletildim ve telefonu kapatmak zorunda kaldım. Neymiş tüm müşteri temsilcileri diğer müşterilerle görüşüyormuş. Şahsım gerekli gereksiz günde on defa 4442525 no.lu numaradan defalarca aranırken temsilci var bizim bankaya işimiz düşünce temsilci yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Mart
  11:35

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi