Akbank Müşteri Hizmetleri İş Yapmıyor.

Jülide T. |

15 Eylül'de kartımı kaybettiğime dair bankayı aradım. İş adresi değişikliğinden dolayı kartımı gönderemeyeceklerini söylediler. O ara yoğunluktan dolayı uğraşmadım ve 6 gün sonra kargo kartımı getirdiğine dair beni aradı evde değildim alamadım. Ertesi hafta Pazartesi günü getireceklerini söylediler ama ne kargodan ne de bankadan ses çıkmadı.

Bankayı tekrar aradım bilgilerimi güncelledik ve tekrar kartımı gönderdiklerini, acil notu aldıklarını söylediler. Bu olayların üzerinden tam 1 ay geçti kartım hala gelmedi ve ödeme yapmadığım için sürekli mesaj atıyorlar. Bankayı tekrar aradım bugün. Adres bilgilerimin tekrar güncellenmesini istediler. Tabi bu arada eklenen faizler cabası.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  17:05

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi