27 Ekim 2016

Akbank Müşteri Hizmetleri Eksik, Yanlış Bilgi Veriyor...

Akbank tarafıma isteğim dışında Axess KOBİ kart gönderdi. Müşteri hizmetlerini aradım kartı istemediğimi söyledim ve iptal ettirdim. Daha sonra bu ay içerisinde (Ekim ) müşteri temsilcisi beni tekrar arayıp bu kartı kullanırsam 120 TL chip para vereceklerini söyledi bende kabul ettim. Kart elime ulaşmayınca müşteri hizmetlerini tekrar aradım ve kartın durumunu sordum; ''ilk aradığımda kartı istemediğim için kart bankaya iadeye yönlendirildiğini, tekrardan kart basımı yapılması gerektiğini dile'' getirdi.

Bende müşteri hizmetlerine yeniden kart basımı yapıldığında herhangi bir ücret alınıp alınmayacağını sordum, ''ücret alınmayacağı'' bilgisini verdiler. Fakat gördüm ki kart basım ücreti adı altında 10 TL ücret yansıtılmış. Şimdi müşteri hizmetleri, bana bu bilginin verildiğini söylüyor. Müşteri temsilcileriniz beni saf yerine koyarak sadece bankanızdan uzaklaşmamı sağlarlar bu bilgiyi vereyim!

Mehmet 449 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi27 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön