17 Eylül 2016

Akbank Müşteri Hizmetleri 1,5 Aydır Hiçbir Şeyi Çözemiyor.

Yüksek gelen faturamı taksitlendirmek için 1,5 ay önce müşteri hizmetlerini aradım. Görüştüğüm kişi bana muhasebe koduna bakarak taksitlendirme yapılabileceğini, önce ödemenin gerçekleşmesi gerektiğini söyledi. Ama öyle olmadı ve taksitlendirme yapılmadı. Hatalı bilgi verildiği için şikayet kaydında haklı bulundum ve bu hatayı düzeltmek için bu seferlik taksitlendirme yapılacağı söylendi. Bu görüşmeden sonra 1,5 ay içerisinde defalarca aradım, her seferinde çıkan görevlilere aynı hikayeyi tekrar tekrar anlattım, her defasında düzeltip size bilgi vereceğiz dendi. Hatta yetkilimiz sizi en geç şu saatte arayacak bile dendi. Ama öyle olmadı. Defalarca aramama rağmen 1 kez bile aranmadım. Her seferinde yanlış bilgi verilmeye devam etti. Her seferinde sadece acil diye not düşüldü ve kimsenin umurunda olmadı. Ben hiçbir firmada bu kadar aymazlık, dirayetsizlik görmedim.

Gürkan 34 Okunma

Cevaplar

 • Gürkan19 Eylül 2016

  Üst yetkili denilen kişiye yine kendim zorla ulaştım. O da yine yeniden kayıt oluşturdu. Ancak sonuç yine hüsran. Ve nihayetinde 90 küsur aydır 5 tane otomatik ödememin de olduğu kredi kartımı bugün iptal ettirdim. Bir müşteri daha kaybettiler. Batış böyle yavaş yavaş olur. Bir de batış dönemine giren tüm firmalar son hamle aşırı reklama yüklenir. Bu da bu bankayla çalışanlara ya da çalışmayı düşünenlere bir uyarı olsun.

 • Gürkan18 Eylül 2016

  Evet sayın yetkisiz ya da ilgisiz kişilerden hemen donuş yapacağız denmesine rağmen hala bekliyorum. Bu batış alametidir. Şikayet başlığımı değiştirmeniz bunu düzeltemez. :) Hep beraber bekliyoruz:)

 • Gürkan17 Eylül 2016

  Akbank yine aynı cevabı vermiş:) Ne acı...

 • Akbank Temsilcisi17 Eylül 2016

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön