Akbank Müşteri Çıldırtma Hizmetleri!

Merve İ. |

Bende im çalışanıyım. Böyle bir sorumsuzluk görmedim. Müşteri temsilcisine bağlanmak için yarım saat hatta bekledim. Sinirli olmayan insanı sinirlendiriyorlar. Böyle bir hizmet olamaz. Madem kapatın iletişim merkezini. Hiç olmasın daha iyi. Birde hattı karşılayan mt sessizde çağrıyı alıyor sonra sesim geliyor mu diyor. Tabi ki gelmiyor. İnsanları saf yerine koymayın. İş geliştirme, kalite ekibiniz yok mu? Mt yetmiyorsa çoğaltın.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ekim
  12:00

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 05/10/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinizde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 01 Ekim
  11:12

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi