10 Mayıs 2013

Akbank Muhatap Yok!

Acil bir durum söz konusu olduğunda ulaşılacak bir tek Allah'ın kulu yok telefonun ucunda.. Resmen operatör kaydına mahkumsunuz. Size kredi kartı bilgilerini dinletip kampanya anlatmaktan başka birşey yapmıyor. Kayıp çalıntı hattından ulaşmaya mecbur kalıyorsunuz ama orada da isteksiz elemanların telefonu çat diye tekrar operatöre bağladığını görüyorsunuz..

Kısacası Akbank Telefon Bankacılığında gerçekten yetersiz.. Şifre belirleme kredi kartı bilgisi için kaç kişi arıyor gerçekten çok merak ediyorum. Acil işlem yapması gerektiğinde muhatap bulunamıyorsa bu servis ne işe yarar..

İlker 87 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön