Akbank Mortgage Ekstre Ücreti!

İsmail H. |

Akbank Koşuyolu şubesinden Aralık'ta konut kredisi çektim. Ocak ekstresine baktığımda 1.30TL artı ücret çekildiğini fark ettim. Şubeye sorduğumda posta yoluyla ekstreniz geliyor (ki postama hiç böyle bir ekstre gelmedi), iptal edip e-mailime yönlendirmeme rağmen bu ay 2 defa bu ücretin hesabımdan çekildiğini fark ettim. Müşteri temsilcime sordum e-mailiniz aktif görünüyor, çekilmemesi gerekiyor deyip o yazılı şikayette bende yazılı şikayette bulunmama rağmen. Akbank'tan gelen cevap ise gerçekten komik, e-posta ile ücret alınmamakta şubeden e-mailinizi aktif yapın. Akbank nasıl olur da yetkim olmadan benim hesabımdan parayı 2 defa çeker? Şikayette bulunduğum zamanda konuyu incelememişler.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Nisan
  17:42

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi