25 Nisan 2013

Akbank MKK Kesintisi!

Üç senedir Akbank maaş müşterisiyim. Hesabım maaş hesabıdır. Vadesiz/vadeli hesap işlemleri yapmaktayım. Ancak hiçbir zaman yatırım ile ilgili işlemler gerçekleştirmedim. Hesabımın ayrıca bir yatırım hesabı olarak tanımlanmasını da talep etmiş değilim.

Akbank, MKK kesintisinin benim bilgim dahilinde, hesabımın yatırım hesabı olması sebebiyle yapıldığı iddiasında. Konuştuğum yetkili böyle belirtti. Yanlışlarının olduğunu söyledim ve şikayet kaydı açılmasını istedim. Birkaç gündür bekliyorum; ancak benimle iletişime geçen olmadı.

Bin lira da olsa bir lira da olsa haksız kazancın sonuna kadar karşısındayım! Bilgim olmadan işlem yapıldığı için şikayetçiyim. Kesintinin iade edilmesini istiyorum.

Barışcan 89 Okunma

Cevaplar

  • Barışcan 29 Nisan 2013

    Verilen bilgi, yatırım fonu hesaplarında MKK'nın zorunlu bir kesinti yaptığı yönündedir. Ancak sanırım detaylı okunmuyor yazdıklarım; yatırım fonu hesabı talebinde bulunmadım! Yatırım ile ilgili hiçbir işlem gerçekleştirmiş değilim! Bunların hepsi, taleplerim, yaptığım işlemler, sisteminizde kayıtlı olmalı; kontrol edilebilir. Devlet adı arkasına sığınarak kendi hatanızı kapatmaya çalışmanız şaşırtıcı ve benim nezdimde gerçekten büyük rezillik. Üç senedir çalıştığım tek bankaydı; ancak şimdi ilk fırsatta kredi kartlarımı iptal ettireceğim. Her ay maaşım yatar yatmaz güvenilir olan başka bir bankaya transfer edip Akbank'ın hiçbir ürününü kullanmayacağım.

  • Akbank Temsilcisi26 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön

Giriş Yap