09 Eylül 2013

Akbank Mil Puanlarımı Kısa Sürede Siliyor!

Akbank mil puanların 2-2, 5 senede silindiğini tarafıma ifade etmektedir. Buna istinaden kart başvurusu yaptım fakat yeni kartımdaki kazanacağım puanların 1, 5 yıl gibi kısa sürede silinmesini ifade etmektedir. 1600 TL değerinde uçak bileti almam için 1, 5 yıl gibi kısa sürede 100 bin TL'lik aşırı miktarda alışveriş yapmamın mümkünatı yok.

Öner kazan kampanyasından önerdiğim kişiler Akbank kredi kartı almakta ve boşuna silinecek mil kazanmaktayım. Bu durumdan banka çok çıkar sağlamakta ve tarafım aşırı derecede rencide edilmektedir.

Salih 25 Okunma

Cevaplar

  • Salih 10 Eylül 2013

    hiçbir şekilde tarafıma bilgi vermemektedir.

  • Akbank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön