Müslüm Y. Teşekkür Mesajı

Anlayışınız ve yardımlarınız için teşekkür ederim

Akbank Mil Puanlarım Silindi!

Müslüm Y. |

31 Mayıs 2015 son tarihli kullanmam gereken mil puanlarımı kullanmak için 31 Mayıs 2015 tarihinde gezginler.com adlı sitenizden yaklaşık 6 saat işlem yapmak için uğraştım fakat hiçbir şekilde bilet alma işlemini gerçekleştiremedim aynı şekilde şirketimizin ortağı Y**** Y. işlem gerçekleştiremedi ve yaklaşık 90 bin mil puanımız silindi. Silinen bu mil puanlarımın bilete dönüştürülmesi ile ilgili 01.06.2015 tarihinde uçuş hattını aradım fakat kendileri yapabilecekleri hiçbir şey olmadığını belirtti. Sisteminizden kaynaklanan sorun nedeni ile silinen mil puanlarımın uçuş biletine dönüştürülmesini istiyorum bu konuda yardımcı olmanız dileğiyle.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Müslüm Y.
  03 Haziran
  13:44

  Anlayışınız ve yardımlarınız için teşekkür ederim

 • 01 Haziran
  19:00

  Değerli Müşterimiz, talebinizin Bankamız ilgili birimine ulaşmış olup incelemeye alınmıştır.

  Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 01 Haziran
  17:23

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi