23 Mart 2013

Akbank Mil Kullanımı Değiştirdi!

Yaklaşık 4-5 yıldır kullandığım Axcess Wings Kartımda biriken millerle bu yıl ABD ye gitmeyi planlamıştım. Geçen yıl düşündüğümüzde 2.000 TL altındaki biletler için 50.000 mil, 2.000 TL üzerindeki biletler için ise 60.000 mil karşılığında bilet alabileceğimiz söylenmişti.

Geçen hafta rezervasyon yapmak istediğimde ise karşıma yepyeni mil tutarları çıktı: 2.046 TL lik bilet için yaklaşık 105.000 mil ve 4.440 TL lik başka bir rota için ise yaklaşık 116.000 mil.

Öncelikle, geçen yılın neredeyse 2 katına çıkmış mil tutarları var, ayrıca bilet fiyatlarıyla mil tutarları arasındaki tutarsızlığı nasıl açıklayacaksınız? 2.000 TL lik ve 4.400 TL lik 2 ayrı bilette niçin mil tutarları yarıya düşmüyor.

Atilla 50 Okunma

Cevaplar

  • Atilla 28 Mart 2013

    Ne yazık ki vermiş olduğunuz cevap, şikayetimi çözmediği gibi, sormuş olduğum sorulara da cevap vermemektedir. Garanti kredi kartımla defalarca uçak bileti kullandım, keşke Wings'e geçmeseydim, ciddi harcamalarım karşılığında kazandığım miller şu anda hiçbir işe yaramıyor. En kısa zamanda taksitlerimi ödeyip, kartınızı kullanmaktan vazgeçeceğim.

  • Akbank Temsilcisi24 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön