22 Mart 2013

Akbank Masraf Yok Deyip Masraf Kestiler!

Yurtdışından tarafıma düzenli yapılacak havale için müşterisi olduğum Akbank'ı aradım. Yurtdışından tarafıma yapılacak döviz havaleleri için masraf alınıp alınmadığını sordum ve alınmaz cevabı üzerine döviz hesabı oluşturdum. Daha sonra deneme amaçlı yapılan $107 lık havalenin $20 ına yakını havale masrafı adı altında kesildi.

Bana kesinti olmayacağı söylendiği halde olduğu için bankanın internet sayfasından şikayette bulundum. Ertesi gün telefondan aramaya bile tenezzül etmeksizin mail adresimin gereksiz mailler kutusuna düşecek kadar niteliksiz bir mail attılar sadece. Şikayet var üzerinden yapmadığımız şikayetler için otomatik cevaplama sistemi konmuş ve müşteriler resmen kaale alınmıyor.

Muhammed 53 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi22 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön