Akbank Masraf İadesi Yapılmadı!

Birsen Karakaya E. |

Akbank Keyap Ümraniye şubesinden 21 Nisan 20415 tarihinde kendi hesabıma para yatırılacağını belirterek para yolladım. O an ekranda Üsküdar şubedeki hesabıma para yattığında 40 TL masraf kesildiğini online fark ettim. Arkadaşım bankadan çıkmadan arayarak durumu izah ettim ve işlemin iptalini ya da masraf iadesini istedim. Çünkü 40 TL masrafı ödemek saflıktan başka bir şey değil.

Banka yetkilileri arkadaşımı şubede 1-2 saat beklettikten sonra gitmesini ve masraf iadesinin hesaba yatacağını söylediler. O gün bu gündür defalarca aramama rağmen masraf iademi alamadım.

Etiketler :

Kredi Masrafları Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Haziran
  10:04

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 15/06/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinizde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 10 Haziran
  17:41

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi