14 Şubat 2013

Akbank Mahkeme Kararına Tüm Uyarılarıma Rağmen Uyulmaması!

Daha önce 2 Kasım 2012 tarihinde 1429351 nolu şikayetimi tarafınıza bildirmiştim. Ancak hiçbir işlem yapmadığınız açık ortadadır.

Gaziantep Asliye 2. Hukuk Mahkemesine (Tüketici Mahkemesi Sıfatıyla) 2006/181 esas no ve 2007/306 karar no ile davanın kabulu ve borcun 5464 sayılı yasanın geçici 4. maddesinden faydalanarak ödeyebileceğim, yargıtay tarafından da onanıp kesinleşen 06/07/2007 tarihli mahkeme kararının gerekleri yerine getirilmediğinden 18/02/2013 tarihi itibirayle mahkeme kararına uymamanızdan dolayı tazminat talepli dava dilekçemi Gaziantep Asliye Hukuk Mahkemesine (Tüketici Mahkemesi Sıfatıyla) vereceğim.

Buna sebep mahkeme kararına rağmen borcu devretmeniz , devrettiğiniz kurumun şahsıma mahkeme kararı yokmuş gibi icra takibi başlatmaları, kişilik haklarıma saldırmaları ve adalete olan inancımı sarsma girişiminizdir.

Ömer 93 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi14 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön