18 Nisan 2013

Akbank Mahkeme Kararına Rağmen Zorluk Çıkarıyor!

500 lira kredi var dediler 3 taksitte ödeyin. Telefonla aldık 50 lirasını hesap işletim ücreti kestiler. Tüketici mahkemesine başvurduk kazandık bu seferde kararı Karabük şubesine götürün bize fakslasınlar dediler. Götürdük bankada M**** M. efendi aslı bizde kalacak kararın dedi. Bende olmaz faksını çekip geri verin dediğimde işlemi yapamam dedi ve fotokopiyi ile karar aslını elime tutuşturdu.

Müdüre çıkayım dedim İ******* bey yerinde yok müşteri ziyaretinde. Neden müşteri toplamaya gidiyor. M***** M. geleni zaten kaçırıyor. Tamamen keyfi davranan M****** bey gibiler olduğu sürece bir daha Akbank'da işim olmaz.

Tahir 139 Okunma

Cevaplar

  • Tahir 19 Nisan 2013

    müşteri hizmetlerini defalarca aradım. aldığım cevap şubenin işine karışamazlarmış. Bana akıl vereceğinize personeli uyarın. Kendini beğenmiş suratsız herif. Ayrıca şube müdürleri hiç yerinde oturmazmı.Artık işim olmaz sizinle bankanızlada . Okuyan arkadaşlar sakına akb ankın oyunlarına kanmayıın. Hani ......... eşeğe torba takılmaz(yem verilmez) hesabı.

  • Akbank Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön