Akbank Mağduru Oldum!

Pınar D. |

Bankamatik kartım bende olduğu halde kopyalanıp kullanılmış ve içerisindeki tüm param çekilmiş. İki kere dilekçe yazdım, ilkinde resmen ciddiye bile almadılar. Bir daha dilekçe yazdım güya detaylıca incelemişler ve kartın sahte olduğuna dair kanıt bulamamışlar. Kartı belki başkası benden alıp kullanmış olabilirmiş. Halbuki kart tamamiyle bendeydi, hala da bende. Hatta bana 'kartınız birgün önce tekrar kullanılmaya çalışılmış' dendiğinde, önceki gün de o anda da kart benim yanımdaydı. Evdeyken biri alıp çıkamaz da, çünkü tek kalıyorum. Kart sahte değilse geriye bir seçenek kalıyor. Resmen süründürdü Akbank beni, müşterisi olduğuma pişman etti.

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Mayıs
  00:15

  Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi