Akbank Mağduriyeti.

Sami Yasin U. |

28.07.2016 tarihinde Axess gold kredi kartıma yatıracağım asgari ücreti wings'e yanlışlıkla yatırdım. Daha sonra aradığımda bunun yanlış işlem olduğunu Axess'e yatırmak istediğimi belirttim. Bana işlemin kaydedildiği en kısa sürede çözüleceği söylendi daha sonra limitimin eksiye düştüğünü gördüm 08.08.2016 tarihine kadar o kadar çok mağdur oldum ki virman kısmındaki çalışan arkadaşlar yüzünden markette kaldı eşim ekside gözüktüğüm için notum düştü bu kadar olur mu yakışıyor mu Akbank'a 06.08.2016 tarihinde bankayı aradığımda o birimde çalışan arkadaşların izinde olduğu bundan dolayı yapılamadığı söylendi iyide ben paramı yatırdım o arkadaşlar kalmadı ki markette?Mağdur olduk ailecek en kısa zamanda düzelmesini artık istiyorum gerçekten çok üzgünüm Akbank'a yakışmadı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ağustos
  11:32

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi