Akbank Mağduriyeti!

Yunus Emre K. |

Akbank 'da toplamda 2 kredi kartım 1 banka kartımdan ortalama 750 TL hesap işletim ücreti kredi kartı yıllık aidat adında ücretler alınmıştır. 3 yıldır hiçbir şekilde yardım ve çözüm üretelim diye değil nasıl caydırırız diye olağanüstü mücadele veren banka!

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus Emre K.
  21 Haziran
  02:16

  4.yıl içindeyiz halen iletisim sağlanacak bravo

 • Yunus Emre K.
  22 Nisan
  11:16

  Merhabalar bana 3 yıl sonra dönüş yapan Akbank hiç bir çözüm üretmemiş olup sadece ilgileniyoruz diyip konuyu kapatıp zaman kazanan banka uyarıyorum sizi şikayetim şu Akbank 'da toplamda 2 kredi kartım 1 banka kartımdan ortalama 750 TL hesap işletim ücreti kredi kartı yıllık aidat (haksız kazanç, fırsatçılık, yalan) adında ücretler alınmıştır. 3 yıldır hiçbir şekilde yardım ve çözüm üretelim diye değil nasıl caydırırız diye olağanüstü mücadele veren banka dikkat ile okuyun ve hemen dönüş sağlayın, bilginize. 1 ay geçti 3 yıl sonra bana ulaştınız ve iyi günler diyip konuyu değiştirdiniz

 • 22 Nisan
  09:40

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi