03 Eylül 2013

Akbank Mağdur Olmama Neden Oldu!

Bir yıl önce düğünüm olması nedeniyle kredi kartı ödemelerimi aksattım. Akbank müşteri temsilcilerinden bir bayan beni arayarak borcumu dilersem taksite böleceğini söyledi. Bende taksite böldüklerinde sicilim bozulmayacaksa ilerde kredi kullanmak istediğimde bana bir engel çıkarmayacaksa taksite bölelim dedim.

Akbank müşteri temsilcisi bayan ödeme taraftarı olduğum için hiçbir sorun olmayacağını söyledi. Bende kabul ettim. Şimdi ise Akbank'ın bana bu şekilde söyleyerek yaptırdığı işlem sonucu, bırakın kredi almayı kendi maaş bankamdan kredi kartı dahi alamıyorum.

Akbank müşteri temsilcilerini defalarca aramama rağmen bir sonuç alamadım. Bu konuda çok mağdur oldum.

Aynur 58 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön