Akbank Mağdur Ediyor.

Reyhan M. |

Mayıs ayında kredi kartımın borcunun tamamını ödeyip sıfırladım, haziran ayında kartı tekrar kullanmaya başladım bu ay şunu fark ettim mayıs ayı ve öncesinde taksitli alışverişlerimin tamamını hazirandan itibaren ekstreme yansıtmaya devam etmişler bu da 500 TL yapıyor ve halen yansımaya devam ediyor.

Müşteri Hizmetlerini aradım 3 kişiyle görüştüm borcunu sıfırladığım kartıma ait mayıs ayı öncesi taksitlerini nasıl yansıtırsınız borcu sıfırladım dedim benim haklı olduğumu ancak elimizden bir şey gelmez kartınızı sıfırlayınca bankamızı arayıp ekstredeki taksitleri yansıtmayın demem gerekiyormuş bende onun takibini yapmak sizin işiniz benim değil dedim. En son bankanızla görüşün dediler.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Reyhan M.
  02 Aralık
  15:49

  Halen daha bana geri dönüş yapılmadı ekstreleri incelemek ne kadar uzun sürüyorsa artık böyle bankacılık olmaz

 • 01 Aralık
  15:11

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi