Akbank Maaşımı Aldığım Hesaptan Hesap İşletim Ücreti Alıyor.

Kenan A. |

Yaklaşık 9 aydır maaşımı Akbank' tan almaktayım, maaş hesabı oluştururken bankacı hanım kesinlikle hesap işletim ücreti alınmayacak dedi, bende buna güvenerek ayrıca kredi kartı aldım ama dediklerinin tam aksine hesabımdan hesap işletim ücreti kesmişler ,aradığımda yapabilecekleri bir şey yokmuş, bankanın bu parayı alması gerekiyormuş, yarın ilk işim gidip hem kredi kartımı hem de hesabımı kapatmak olacak. Hangi çağda yaşıyoruz, hesap işletim ücretimi kaldı?Çoğu banka almıyor artık müşterisini kaybetmemek için, demek ki Akbank müşteriye ihtiyacı yok yakında batarlar tüm arkadaşlarımı tanıdığım bütün insanlara bunu anlatacağım. Akbank'la çalışmasınlar kredi kartlarını iptal etsinler, şubelerine gitmesin.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Haziran
  13:45

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 23/06/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 22 Haziran
  10:19

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi