25 Şubat 2013

Akbank Maaşımdan Hesap Özeti Ücreti Kesiyor!

1.etlik şubemle ilgili hesap özeti kesintisinin maaş şubeme yansıtmanızı, 2.yıllardır hesabımda para olmasına rağmen kesmeyip henüz aklınıza gelmiş olmanızı, 3.konut kredisi hesap özetini yasal olarak göndermek zorunda olmanıza rağmen bundan para almanızı.

4.defalarca telefonla sizi aramama rağmen konuyu sözde inceleyip aynı matbu maili kopyalayıp yapıştırıp göndermenizi,5. müşteriyi aramaktan kaçarak yuvarlak bir şeyler yazarak sorunu çözdüğünüzü düşünmenizi,6. bu yazıya da cevap olarak matbu kopyala yapıştır vereceğiniz cevapları kınıyorum.

Erhanbiyik 30 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi25 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön