14 Mart 2016

Akbank Maaş Ödemesi ve Kurumsal Anlaşmalar!

Ocak 2013 -Ocak 2016 dönem arası kurumumuz Akbank'la anlaşmalı maaş ödemesi yapmıştır. Bu dönem içinde açmış olduğum döviz hesabından bankanın uygulaması, hesap işletim komisyonu almak olmuştur. Yapılan anlaşma metninde “Maaş ödemesini bankamız aracılığı ile yapan kurumların hiçbir hesabından, hesap işletim ücreti alınmamaktadır. ” ibaresi olmasına karşın bu işlem yasal gösterilmiştir.

2016 Ocak ayı içerisinde kredi kartının son taksitinin bitmesini beklerken (Bu arada kredi kartına toplam borçtan daha fazla ücret yatırılmıştır, taksitlerin kapanması için banka ise işlem yapmamış çünkü bekleyen taksitlere yönelik olarak ödemenin yapılması hatta müşteri temsilciliğinin aranması gerekiyormuş.) Ocak ayında biten anlaşma için mart ayında 109 TL üyelik ücreti kredi kartına yansıtılmış. Fazladan kredi kartına para yatırmak dahi çare değil, o para kesilecekse damardaki akacak kan misali!

Ayse 1.958 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi14 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön