Akbank Maaş Müşterisine Ne Kredi, Ne De Kredi Kartı?

Fethi Can A. |

Öncelikle bu saçma düzeneğin mağduru olarak bir çok bu erişim sayfasını bilmeyen gariban ve çaresiz insanların sesi adına kendi durumum da içerisinde olarak mağduriyetimi dile getirmekten onur duyarım... Akbank maaş müşterisiyim kredi kartı başvurularımdan hep olumsuz sonuçlar almam çabası ekstra olarak maaş müşterisi olmam çabası şimdi şu düzene akıl erdiremiyorum kredi kartı olmadan kimse kredi vermiyor? Peki ya kredi kartı geçmişiniz var mı sorusu? Deneyimsiz olma kriteri? Bunlar nedir maaş müşterinize risk almazsanız deneyim kazandırmak için kredi kartı kredi gibi düşük mevlalı avantajlarınızdan faydalanamamamız da cabası? Şimdi ağustos'ta düğünüm var illegal yollardan kredi çekerek % 30 bir pay vererek kredi çekip ödememek? Sizce adalet midir? Şikayetimi bir diğer kuruluş olan ''BİMER'' e yazacağım ağustos'ta 20 bin TL için dalak mı satalım böbrek mi? Sorarım size?

Etiketler :

Kredi Kart Başvuru Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Haziran
  13:17

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Fethi Can A.
  13 Haziran
  11:27

  Yayında olmasından mutluluk duyarım