Akbank Maaş Müşterisinden İşletim Ücreti Alıyor!

Ferhat V. |

21**911 no'lu Akbank Müşterisiyim. Akbank İzmir Gaziemir Çarşı şubesinden maaş hesabı açmak için başvurduk ancak bize işverenimizin hesabını kendi şubelerine aldırması gerektiği ve hesabın kurumsal hesaba dönmesi gerektiğini söylediler. Kısa süre içerisinde işverenimiz şubeye giderek başvurusunu yaptı ancak 1 aylık bir süre içerisinde henüz hesap kurumsal hesaba dönmedi dolayısı ile bizde maaş müşterisi olarak görünmemekteyiz. Bu neden ile bizden hesap işletim ücreti kesilmekte. Bunun tek nedeni şubede işlemlerimizi yapan Ö**Hanım'ın işlemlerimizle ilgilenmemesi. 1 aylık belki daha fazla bir süreçte hesabın kurumsal hesaba dönmemesi bunun göstergesidir.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Şube Hesap İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ferhat V.
  04 Ocak
  17:05

  Sorunumun cozulmemesi bir yana hic bir geri donus yasanmadi.

 • 31 Aralık
  17:03

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi