Akbank Maaş Müşterisinden Hesap İşletim Ücreti Alıyor.

Süleyman O. |

Bugüne kadar hemen hemen tüm bankalarla çalıştım. En kötü banka tartışmasız Akbank. Akbank'ın 2 yıllık maaş müşterisi idim. Maaş aldığım kurumumun banka değiştirmesi sebebiyle 2 aydır artık maaş müşterisi değilim ve benden hemen hesap işletim ücreti kesmişler ama Akbank benden 2014 yılı ikinci yarıyıl hesap işletim ücreti kesmiş.

Yani ben maaş müşterisi olduğum dönemin hesap işletim ücretini kesmiş. Telefonla aradım 25 dakika bekletip sonunda birine ulaşabildim. 25 dakika nedir ya. Neyse sesi içine kaçmış biri tarafımdan şikayet kaydım alındı. Biz size dönüş yapacağız dediler. Kimse dönmedi para mı aldı Akbank.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Eylül
  12:03

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 22/09/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinizde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 21 Eylül
  10:31

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi