Akbank Maaş Müşterisinden Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Şeyda Nur G. |

Ben asgari ücretle çalışıyorum birde maaş hesabımızdan işletim ücreti kesiliyor. Tüketici hakem heyetine de dilekçeyi teslim ettim. kendileri hafta sonu demeden faizlerini almayı biliyor maaşlarımızı geç yatırmasını da biliyor. Böyle adi bir banka daha ömrümde görmedim. Bana gelen smsler bile ücretlendirilmiş haberim bile yok. Reklam mesajlarını bile hesaptan almışlar. Şikayetçiyim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Temmuz
  13:59

  Müşterimizin talebi tekrar değerlendirmeye alınmış olup gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Şeyda Nur G.
  16 Temmuz
  10:38

  Ne sayfanizdan ne bankadan memnuniyet kazandm bi arayip bilgi bile vermeyen bankanin neyinden memnun olucam hesabimi kapattiricam kimseye de onermiyorum.

 • 03 Haziran
  17:22

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi