Akbank Maaş Müşterisi Olduğum Halde Kart Aidatı Kesiliyor!

Serkan İ. |

20913624 No.lu Akbank maaş müşterisiyim. Hali hazırda Wings Black ve Axess Platinium kartını kullanmaktayım. Ayrıca Avivasa Emeklilik ve Libadiye şubesi maaş müşterisiyim ve ek hesap ürününü de kullanmaktayım. Wings black kartıma 130 TL kart aidatı yansıtılmıştır.

Müşteri hizmetleri ve maaş müşterisi olduğum şubeye başvuruda bulunmama rağmen (maaş müşterilerinden masraf alınmaması lazım demelerine rağmen) ücreti iade etmediler. Bu haksızlığın giderilmesini istiyorum. Aksi takdirde hakem heyetine başvuracağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mayıs
  11:50

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 22/05/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 22 Mayıs
  09:43

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi